SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Borstahusens BK
Kontakta:
Telefon
Bankgiro

Swish                  0721 64 01 35

Bg                        633-8164

0418 - 223 80
 

 

 




 
633 - 8164
 

 

Postadress:

Borstahusens BK

Skepparvägen 104

261 61 LANDSKRONA

Styrelsen

Ordförande

Pär Sandin

Tfn 070-391 32 77  

e-post

par.sandin@formu-graf.com

Vice ordförande

Magnus Claesson

Tfn 070-676 72 76

e-post

magnus.classon@akeab.se

Kassör

Håkan Jönsson

Tfn 070-654 60 46

e-post

hakan.jonsson@lantmannen.com

Ledamot

Christian Andersson

Tfn 072-573 51 52

e-post

christian.andersson@unisport.com 

Ledamot

Mattias Nilsson

Tfn 070-989 07 72

e-post

mattias.nilsson@swep.net

Sekreterare

Rolf Josefsohn

Tfn 073-338 28 06

e-post

rjosefsohn@hotmail.com

Ledamot

Christian Condrup

Tfn 070-385 06 80

e-post

christian.condrup@ccit.se

Ledamot

Dick Carlsson

Tfn 070-846 86 41

e-post

dickcarlsson@yahoo.se

Suppleant

Richard Winberg

Tfn 070-565 19 05

e-post

richard.winberg@markapac.se

Suppleant

Fredrik Nordström

Tfn 070-948 83 62

e-post

noran.nordstrom@gmail.com

Suppleant

Viktor Nilsson

Tfn 070-829 59 92

e-post

viktor.nilsson@htemballage.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valberedning

Christoffer Björsing

Tfn 070-654 60 46

e-post

christoffer.bjorsing@tetrapak.com

 

Christofer Glans

Tfn 073-427 07 02

 

 

 

Christer Glans

Tfn 070-984 34 54

 

 

Ungdomsansvarig
Mattias Nilsson         Tfn 070 -  989 07 72     e-post  mattias.nilsson@swep.net 
 
Våra sponsorer