SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Kommande matcher
MARS 2023
 
23
17:15
tor
17:15    
P12, Bortamatch
P12 » 
Häljarp - Borstahusens Bollklubb
  -      
25
10:30
lör
10:30    
F10-11, Laröds IP
F10-11 » 
Hittarps IK - Borstahusens Bollklubb
  -      
25
12:00
lör
12:00    
Seniorer, Rydebäcks IP
Fortuna FF - Borstahusens Bollklubb  -      
25
13:00
lör
13:00    
P11, Landskrona IP
 
P11 » 
Bjärred / Furulund - Borstahusens Bollklubb
  -      
25
15:00
lör
15:00    
P10, Lindängens IP
P10 » 
BK Olympic - Borstahusens Bollklubb
  -      
25
15:30
lör
15:30    
P14, Bortamatch
P14 » 
Glumslöv - Borstahusens Bollklubb röd
  -      
25
15:30
lör
15:30    
P14, Bortamatch
P14 » 
Glumslöv - Borstahusens Bollklubb blå
  -      
25
16:00
lör
16:00    
Junior 2, Bortamatch
Trollenäs if - Borstahusens Bollklubb  -      
26
10:00
sön
10:00    
P13, Exan konstgräset
P13 » 
BK FRAM - Borstahusens Bollklubb
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P14, Bortamatch
P14 » 
Asmundtorp - Borstahusens Bollklubb
  -      
26
11:00
sön
11:00    
P09, Bortamatch
 
P09 » 
Borstahusens Bollklubb -
  -      
26
11:00
sön
11:00    
P14, Bortamatch
P14 » 
Asmundtorp - Borstahusens Bollklubb
  -      
26
13:30
sön
13:30    
F12, Ulkavallen
F12 » 
Borstahusens Bollklubb - Landskrona BoIS
  -      
26
14:00
sön
14:00    
P09, Bortamatch
P09 » 
Höganäs BK - Borstahusens Bollklubb
  -      
26
14:30
sön
14:30    
P15, Ulkavallen
P15 » 
Borstahusens Bollklubb - Eskilsminne
  -      
26
15:30
sön
15:30    
P14, Ulkavallen
P14 » 
Borstahusens Bollklubb - Landskrona BoIS
  -      
26
17:00
sön
17:00    
P08, Exan
P08 » 
IK Wormo - Borstahusens Bollklubb
  -      
 
29
17:45
ons
17:45    
F12, Glumslövs IP
F12 » 
Glumslöv FF - Borstahusens Bollklubb
  -      
APRIL 2023
 
01
09:00
lör
09:00    
F10-11, Heden Helsingborg
 
F10-11 » 
- Borstahusens Bollklubb
  -      
01
11:30
lör
11:30    
P12, Ättekulla IP Ättekullavägen 28 253 61 Helsingborg
P12 » 
Ramlösa Södra IF - Borstahusens Bollklubb
  -      
01
12:30
lör
12:30    
P10, Husie konstgräs
P10 » 
Husie - Borstahusens Bollklubb
  -      
01
13:40
lör
13:40    
P14, Häljarps Vårcup
P14 » 
- Borstahusens Bollklubb
  -      
02
08:40
sön
08:40    
P14, Häljarps Vårcup
P14 » 
- Borstahusens Bollklubb
  -      
02
15:00
sön
15:00    
P08, Ulkavallen
P08 » 
Borstahusens Bollklubb - Fortuna
  -      
 
07
11:00
fre
11:00    
F10-11, Rydebäcks IP konstgräs
F10-11 » 
Fortuna FF - Borstahusens Bollklubb
  -      
08
10:45
lör
10:45    
P14, Ulkavallen
P14 » 
Borstahusens Bollklubb - Eskilsminne IF
  -      
08
13:00
lör
13:00    
Junior 1, Ulkavallen IP konstgräs
Borstahusens BK - Höörs IS  -      
09
11:00
sön
11:00    
P08, Bortamatch
P08 » 
Åstorp - Borstahusens Bollklubb
  -      
09
12:00
sön
12:00    
P10, Ulkavallen IP B-plan
P10 » 
Borstahusens BK - BK Landora
  -      
 
15
09:00
lör
09:00    
P13, Ulkavallen IP B-plan 7-manna
P13 » 
Borstahusens BK röd - Glumslövs FF grön
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P15, Ulkavallen IP konstgräs 5-manna 1
P15 » 
Borstahusens BK vit - Råå IF röd
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P15, Ulkavallen IP konstgräs 5-manna 1
P15 » 
Borstahusens BK svart - Häljarps IF vit
  -      
15
11:00
lör
11:00    
P15, Ulkavallen IP konstgräs 5-manna 1
P15 » 
Borstahusens BK blå - BK Fram vinröd
  -      
16
09:00
sön
09:00    
P13, Laröds IP C-plan, konstgräs 7-manna
P13 » 
Hittarps IK röd - Borstahusens BK blå
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P10, Odenvallen A-plan 9-manna
P10 » 
Röstånga IS - Borstahusens BK
  -      
16
13:00
sön
13:00    
F12, Rydebäcks IP
F12 » 
Fortuna FF - Borstahusens Bollklubb
  -      
16
13:00
sön
13:00    
Junior 1, Fridhemsparken, Ängelholm Naturgräs
Ängelholms FF - Borstahusens BK   -      
 
21
19:00
fre
19:00    
Junior 1, Ulkavallen IP konstgräs
Borstahusens BK - IF Lödde 2  -      
22
09:00
lör
09:00    
P13, Ulkavallen A-plan
P13 » 
Borstahusens BK blå - BK Fram vit
  -      
22
10:00
lör
10:00    
P15, Asmundtorps IP B-plan 5-manna 1
P15 » 
Asmundtorps IF svart - Borstahusens BK svart
  -      
23
sön
00:00    
P10, Ulkavallen
P10 » 
Borstahusens BK -
  -      
23
sön
00:00    
P10, Ulkavallen
P10 » 
Borstahusens BK -
  -      
23
10:00
sön
10:00    
F12, Ulkavallen
F12 » 
Borstahusens Bollklubb - Råå IF
  -      
23
10:00
sön
10:00    
P13, Häljarps IP A-plan 7-manna 1
P13 » 
Häljarps IF röd - Borstahusens BK röd
  -      
23
10:00
sön
10:00    
P15, Råå IP C-plan 5-manna
P15 » 
Råå IF orange - Borstahusens BK blå
  -      
23
10:00
sön
10:00    
P15, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P15 » 
IF Lödde 3 - Borstahusens BK vit
  -      
 
29
09:00
lör
09:00    
P13, Ulkavallen IP konstgräs 7-manna 2
P13 » 
Borstahusens BK röd - Allerums GIF
  -      
29
10:00
lör
10:00    
P15, Ulkavallen IP konstgräs 5-manna 1
P15 » 
Borstahusens BK vit - Ängelholms FF vit
  -      
29
10:00
lör
10:00    
P15, Ulkavallen IP konstgräs 5-manna 1
P15 » 
Borstahusens BK svart - IK Wormo
  -      
29
11:00
lör
11:00    
P15, Ulkavallen IP konstgräs 5-manna 1
P15 » 
Borstahusens BK blå - Teckomatorps SK
  -      
30
10:30
sön
10:30    
F12, Harlyckan 4
F12 » 
Eskilsminne IF - Borstahusens Bollklubb
  -      
30
10:30
sön
10:30    
P10, Ulkavallen IP B-plan
P10 » 
Borstahusens BK - Dösjöbro IF
  -      
30
11:30
sön
11:30    
P13, Västergårds IP 6, 7-manna
P13 » 
Eskilsminne IF blå - Borstahusens BK blå
  -      
30
12:00
sön
12:00    
Junior 1, Harlyckan 3, konstgräs
Högaborgs BK - Borstahusens BK   -      
MAJ 2023
 
05
18:30
fre
18:30    
P10, Svalövs IP konstgräs 9-manna
P10 » 
Svalövs BK grön - Borstahusens BK
  -      
05
19:00
fre
19:00    
Junior 1, Ulkavallen IP konstgräs
Borstahusens BK - Eskilsminne IF 2  -      
06
09:00
lör
09:00    
P13, Ulkavallen A-plan
P13 » 
Borstahusens BK röd - Mörarps IF
  -      
06
09:00
lör
09:00    
P13, Ulkavallen IP konstgräs 7-manna 2
P13 » 
Borstahusens BK blå - Fortuna FF svart
  -      
06
10:00
lör
10:00    
F12, Norrlyckan IP
F12 » 
Billesholm IK - Borstahusens Bollklubb
  -      
06
10:00
lör
10:00    
P15, Ulkavallen IP konstgräs 5-manna 1
P15 » 
Borstahusens BK svart - Eskilsminne IF orange
  -      
06
11:00
lör
11:00    
P15, Landskrona IP F-plan konstgräs 5-manna 2
P15 » 
Landskrona BoIS vit - Borstahusens BK vit
  -      
07
sön
00:00    
P15, Bortamatch
P15 » 
BK Landora - Borstahusens BK blå
  -      
 
11
18:30
tor
18:30    
P15, Örevångs IP B-plan 5-manna 1
P15 » 
Glumslövs FF - Borstahusens BK svart
  -      
11
19:00
tor
19:00    
Junior 1, Ulkavallen IP konstgräs
Borstahusens BK - Åstorps FF  -      
13
10:00
lör
10:00    
P15, Ulkavallen IP konstgräs 5-manna 1
P15 » 
Borstahusens BK vit - Vikens IK vit
  -      
13
11:00
lör
11:00    
P15, Ulkavallen IP konstgräs 5-manna 1
P15 » 
Borstahusens BK blå - Landskrona BoIS svart
  -      
14
10:00
sön
10:00    
F12, Ulkavallen
F12 » 
Borstahusens Bollklubb - Landskrona BoIS
  -      
14
10:30
sön
10:30    
P10, Ulkavallen IP konstgräs
P10 » 
Borstahusens BK - Glumslövs FF
  -      
14
10:30
sön
10:30    
P10, Ulkavallen IP konstgräs
P10 » 
Borstahusens BK - Glumslövs FF
  -      
14
12:00
sön
12:00    
P13, Hedens IP plan 2 Helsingborg
P13 » 
Råå IF ljusblå - Borstahusens BK röd
  -      
14
12:00
sön
12:00    
P13, Hedens IP plan 2 Helsingborg
P13 » 
Råå IF svart - Borstahusens BK blå
  -      
 
18
08:00
tor
08:00    
F10-11, Råå IP
 
F10-11 » 
- Borstahusens Bollklubb
  -      
18
08:00
tor
08:00    
F12, Cup
 
F12 » 
- Borstahusens Bollklubb
  -      
18
08:00
tor
08:00    
P14, Landskrona Vårcup
 
P14 » 
- Borstahusens Bollklubb
  -      
18
08:00
tor
08:00    
P14, Landskrona Vårcup
 
P14 » 
- Borstahusens Bollklubb
  -      
 
24
19:00
ons
19:00    
Junior 1, Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK 3 - Borstahusens BK   -      
27
11:30
lör
11:30    
P13, Örevångs IP B-plan 7-manna 1
P13 » 
Glumslövs FF grön - Borstahusens BK röd
  -      
27
13:00
lör
13:00    
P10, Tolvans IP C-plan 9-manna
P10 » 
IF Lödde gul - Borstahusens BK
  -      
28
10:00
sön
10:00    
F12, Ulkavallen
F12 » 
Borstahusens Bollklubb - Fortuna
  -      
28
10:00
sön
10:00    
P15, Rydebäcks IP, gräsplan 5-manna
P15 » 
Fortuna FF vit - Borstahusens BK blå
  -      
28
12:00
sön
12:00    
P15, Häljarps IP C-plan 5-manna
P15 » 
Häljarps IF vit - Borstahusens BK svart
  -      
28
12:30
sön
12:30    
P15, Norrvalla IP, Helsingborg Plan 10, 5-manna
P15 » 
Helsingborgs IF röd - Borstahusens BK vit
  -      
28
14:30
sön
14:30    
P13, Norrvalla IP, Helsingborg plan 6, 7-manna 2
P13 » 
Helsingborgs IF röd - Borstahusens BK blå
  -      
JUNI 2023
 
02
19:00
fre
19:00    
Junior 1, Ulkavallen IP konstgräs
Borstahusens BK - Ifö Bromölla IF   -      
03
09:00
lör
09:00    
P13, Ulkavallen IP konstgräs 7-manna 2
P13 » 
Borstahusens BK blå - Ödåkra IF vit
  -      
03
10:00
lör
10:00    
P15, Ulkavallen IP konstgräs 5-manna 1
P15 » 
Borstahusens BK svart - Asmundtorps IF svart
  -      
03
11:00
lör
11:00    
P15, Ulkavallen IP konstgräs 5-manna 1
P15 » 
Borstahusens BK blå - Svalövs BK
  -      
03
12:00
lör
12:00    
F12, Råå IP B-plan
F12 » 
Råå IF - Borstahusens Bollklubb
  -      
03
13:00
lör
13:00    
P13, Ulkavallen IP konstgräs 7-manna 2
P13 » 
Borstahusens BK röd - Häljarps IF röd
  -      
04
sön
00:00    
P15, Ulkavallen
P15 » 
Borstahusens BK vit - Hittarps IK grå
  -      
04
12:00
sön
12:00    
P10, Ulkavallen IP B-plan
P10 » 
Borstahusens BK - Kullavägens BK
  -      
 
10
10:00
lör
10:00    
P15, Ulkavallen IP konstgräs 5-manna 1
P15 » 
Borstahusens BK vit - BK Fram vit
  -      
10
11:00
lör
11:00    
P15, Ulkavallen IP konstgräs 5-manna 1
P15 » 
Borstahusens BK blå - Asmundtorps IF gul
  -      
11
10:00
sön
10:00    
F12, Ulkavallen
F12 » 
Borstahusens Bollklubb - Eskilsminne
  -      
11
10:00
sön
10:00    
P10, Asmundtorps IP A-plan 9-manna
P10 » 
Billeberga GIF/Asmundtorps IF (P14) - Borstahusens BK
  -      
11
11:00
sön
11:00    
P13, Västergårds IP 9, konstgräs
P13 » 
Högaborgs BK svart - Borstahusens BK blå
  -      
11
12:00
sön
12:00    
P13, Ryvallen A-plan 7-manna 1
P13 » 
Allerums GIF - Borstahusens BK röd
  -      
11
13:00
sön
13:00    
Junior 1, Råå IP A-plan
Råå IF - Borstahusens BK   -      
11
13:00
sön
13:00    
P15, Exercisfältet A-plan 5-manna 1
P15 » 
IK Wormo - Borstahusens BK svart
  -      
 
17
09:00
lör
09:00    
P13, Ulkavallen A-plan
P13 » 
Borstahusens BK blå - Höganäs BK röd
  -      
17
11:30
lör
11:30    
P15, Dösjöbro IP C-plan 5-manna
P15 » 
Dösjöbro IF röd - Borstahusens BK blå
  -      
18
10:00
sön
10:00    
F12, Ulkavallen
F12 » 
Borstahusens Bollklubb - Billesholm IK
  -      
18
11:00
sön
11:00    
P13, Vidablick IP B-plan 7-manna 2
P13 » 
Mörarps IF - Borstahusens BK röd
  -      
18
11:00
sön
11:00    
P15, Västergårds IP 12, 5-manna
P15 » 
Eskilsminne IF orange - Borstahusens BK svart
  -      
18
12:00
sön
12:00    
P10, Ulkavallen IP B-plan
P10 » 
Borstahusens BK - IK Wormo 3
  -      
18
12:00
sön
12:00    
P15, Häljarps IP C-plan 5-manna
P15 » 
Häljarps IF röd - Borstahusens BK vit
  -      
18
14:00
sön
14:00    
Junior 1, Ulkavallen IP B-plan
Borstahusens BK - Åhus Horna BK  -      
 
25
13:00
sön
13:00    
P10, Hedens IP, Helsingborg plan 6
P10 » 
Råå IF ljusblå - Borstahusens BK
  -      
25
16:00
sön
16:00    
Junior 1, Brunnbyvallen A-plan
Brunnby FF - Borstahusens BK   -      
 
Våra sponsorer